Secretariaat

Directiesecretaris - Leerlingendossiers en verzekeringen | Yves Geraerts - ygeraerts@tisl.be

Personeelsverantwoordelijke | Liliane Teppers - lteppers@tisl.be
Personeelsdienst (+ TIKB) | Chris Geebelen - cgeebelen@tisl.be                        

Boekhouding | Madeleine Hendriks - mhendriks@tisl.be
Boekenfonds en leerlingenrekeningen | Sil Houben - shouben@tisl.be

Leerlingenadministratie | Desie Staeren - dstaeren@tisl.be
Leerlingenadministratie | Elke Cosemans - ecosemans@tisl.be
Leerlingenadministratie - PR | Annemie Vangronsveld - avangronsveld@tisl.be

Drukkerij | Hilde Vangansewinkel - drukkerij@tisl.be

Verhuur | Sabrina Vanhorne - svanhorne@tisl.be

Leerlingenbegeleiding | Jan Cornelissen - jcornelissen@tisl.be
Leerlingenbegeleiding | Elke Cleuren - ecleuren@tisl.be
Leerlingenbegeleiding | Bjorn Houben - bhouben@tisl.be